ŚLĘCZKA Motorsport przed 60. Rajdem Wisły

W dniach 6-7 września 2014 roku, zostanie rozegrana 6. runda Rajdowego Pucharu Polski - 60. Rajd Wisły. Tym razem w niedzielę organizator przewidział 3 odcinki specjalne przejeżdżane dwa razy ( OS 1/4 Kiczora - 12,42 km, OS 2/5 Lipowa - 15,38 km, OS 3/6 Koniaków - 8,62 km ) oraz metę rajdu zlokalizowaną na Placu Hoffa w Wiśle.

Zespół rajdowy ŚLĘCZKA Motorsport, bracia Rafał i Grzegorz Ślęczka reprezentująca Miasto i Gminę Wieliczka wystartują rajdową Hondą Civic VTi w klasie HRPP+20 z numerem 150.

RAFAŁ ŚLĘCZKA: 60. Rajd Wisły to już półmetek tegorocznego cyklu Rajdowego Pucharu Polski w której wystartujemy już dobrze znaną Hondą Civic VTI w klasie HRPP+20 i z tym samym numerem startowym co na Rajdzie Rzeszowskim czyli 150 !. Kolejny rajd, który zapowiada się bardzo wymagający dla zawodników oraz sprzętu. Mamy nadzieję, że w sobotę na zapoznaniu wykonamy dobry opis i w niedzielę wszystko pójdzie bez problemów i bezpiecznie przejedziemy trasę tegorocznego, jubileuszowego Rajdu Wisły.

Trzymajcie za Nas kciuki i do zobaczenia na mecie !!!

Start w 60. Rajdzie Wisły jest możliwy dzięki naszym sponsorom i partnerom:

Miasto i Gmina WIELICZKA, Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne SOLNE MIASTO Sp. z o.o., Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Prywatne Gimnazjum nr 7 i Prywatne Liceum nr 4 w Krakowie, DAR BUS, RUKARBUD, AUTO-ŻAK, BAZA-Usługi Diagnostyczne Bogdan Zarzyczny, Mechanika Samochodowa Dariusz Ludwin, RS Vision Robert Szczudło, RAKO, zmienolej.pl oraz wielicki portal informacyjny wieliczkacity.pl

fot. Adrian Kusiak

dodano: 2014-09-05
zobacz więcej
aktualnosci | sponsorzy | zespół | samochód | starty | multimedia | kontakt